Go Active Show

Go Active Show

Już 18 maja 2018 roku rozpoczną się największe w Polsce targi sportowe! Go Active Show to wydarzenie, którego celem jest promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia. Targi skierowane są zarówno do osób uprawiających sport amatorsko i profesjonalnie, jak i tych, którzy dopiero poszukują najlepszej dla siebie aktywności sportowej. Tegoroczna edycja Go Active Show łączy ze sobą klasyczne targi oparte na przeglądzie szerokiego rynku produktów i usług związanych ze sportem oraz prawdziwe sportowe show.

Aby wydarzenie na długo pozostało w pamięci uczestników, organizatorzy zaplanowali nie lada atrakcję! 20 maja 2018 roku, w ostatni dzień targów, uczestnicy oraz zaproszeni goście wezmą udział w oficjalnej próbie bicia rekordu Guinnessa na najwięcej osób skaczących na trampolinach jednocześnie. Aby pobić poprzedni rekord w tej kategorii, wynoszący 375 osób, w centrum targowo-wystawienniczym w podwarszawskim Nadarzynie, jednocześnie musi skakać przynajmniej 376 osób. Każdy uczestnik musi skakać na osobnej trampolinie i to przez co najmniej 5 minut.

Uczestnicy będą zagrzewani do ćwiczeń przez 6 profesjonalnych trenerów, a wśród nich będą m.in.: Sylwia Socha, Patrycja Kmieciak i Krzysztof Sojka.  Do dyspozycji uczestników, na miejscu dostępny będzie profesjonalny sprzęt.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i wpisania się na karty legendarnej Księgi Rekordów Guinnessa.

REJESTRACJA: http://bit.ly/RejestracjaRG
BILETY: http://bit.ly/BiletyGAS

Go Active

Klaudia Malesińska
Tagi:

Data

20 maja 2018

Czas

10:30 - 11:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Ptak Warsaw Expo
Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
Kategoria
Ptak Warsaw Expo

Organizator

Ptak Warsaw Expo
QR Code