kotyliony

Mecz Miedź Legnica vs. Arka Gdynia

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, 11 listopada 2018 roku mieszkańcy Legnicy podejmą się oficjalnej próby bicia Rekordu Polski na najwięcej osób z przypiętą kokardą narodową. Rekord będzie bity na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy, w trakcie trwania meczu Miedzi Legnica z Arką Gdynia. Początek rekordowej próby o godzinie 15.15. 

Wszystkie osoby, które tego dnia przybędą na Stadion w Legnicy otrzymają darmowe kokardy narodowe. Aby udało się pobić poprzedni rekord Polski, w Legnicy musi zgromadzić się przynajmniej 1320 osób z przypiętą biało-czerwoną kokardą. Jednak pomysłodawcy akcji mają znacznie większy apetyt.

Kotyliony w biało-czerwonych barwach będą rozdawana kibicom na sektorze B. Celem rekordowej próby będzie pobicie rekordu w liczbie kotylionów na poziomie 1971. To nie byle jaka liczba dla kibiców Miedzi, gdyż jest to rok założenia legnickiego klubu.

Pomysłodawcą bicia Rekordu Polski jest uczeń szkoły podstawowej – Bartek Baranowski. W realizacji planu pomagają mu wolontariusze Fundacji Mogę-Chcę-Potrafię z Legnicy oraz Centrum Wolontariatu Miejskiego #TEAMLegnica.

Plakat Legnica

Klaudia Malesińska
Tagi:

Data

11 Lis 2018

Czas

15:15 - 17:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Stadion im. Orła Białego w Legnicy
ul. Żeglarska 5, 59-220 Legnica
Kategoria
Fundacja Mogę-Chcę-Potrafię

Organizator

Fundacja Mogę-Chcę-Potrafię
QR Code