Wydarzenie grafika zumba

Megamaraton Zumby Fitness

Podczas odbywającego się w Będzinie 10 marca 2018 roku Megamaratonu Zumby Fitness bity będzie Rekord Polski na największą lekcję Zumby Fitness, która potrwa dokładnie 660 minut. Oznacza to, że uczestnicy będą ćwiczyć kroki Zumby przez aż 11 godzin, między 11:00 rano a 22:00 wieczorem.

Wyznaczony czas trwania maratonu Zumby nie jest przypadkowy. Miasto Będzin obchodzi w tym roku 660 rocznicę swojego powstania i właśnie w taki aktywny sposób, Urząd Miasta, chce uczcić ten wyjątkowy rok.

Wszystkim niezorientowanym w temacie Zumby, spieszymy z wyjaśnieniem z czym to się je. Zumba, to połączenie kroków tanecznych z elementami aerobiku. Swoje korzenie ma w tańcach latynoamerykańskich, ale łączy także style takie jak: łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. W Zumbie wykorzystywane są też elementy treningu siłowego i treningu cardio.

Wydarzenie odbędzie się w budynku Szkoły Podstawowej nr 13, przy ulicy Rewolucjonistów 18 (osiedle Syberka).

Wszystkie osoby lubiące aktywny styl życia serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy, najdłuższy w Polsce maraton Zumby fitness. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wydarzenie grafika zumba

Klaudia Malesińska
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Tagi: ,

Data

10 Mar 2018

Czas

11:00 - 22:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Szkoła Podstawowa nr 13
Rewolucjonistów 18, 42-500 Będzin
Kategoria
Urząd Miejski w Będzinie

Organizator

Urząd Miejski w Będzinie
QR Code