pixel

Rekordowa lekcja pilatesu we Wschowie

W ostatnich latach pilates stawał się coraz częściej wybieraną formą aktywności fizycznej. Jego popularność postanowiły wykorzystać Stowarzyszenie Aktywna Wschowa oraz Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. 

8 czerwca 2024 roku, w ramach Dni Wschowy 2024, na Stadionie Miejskim odbędzie się próba pobicia Rekordu Polski w kategorii „Największa lekcja pilates”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00, a zakończy około 11:30.

Im liczniej się zbierzemy, tym większa szansa na rekord – tak do uczestnictwa zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Celem rekordu jest przede wszystkim promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia u dzieci, osób dorosłych i seniorów. Aby pobić poprzedni Rekord Polski ustanowiony w Kaliszu, w lekcji pilatesu musi wziąć udział co najmniej 250 osób.

Każdy uczestnik powinien przyjść w wygodnym stroju, z własną matą, ręcznikiem lub kocem do ćwiczeń. Organizatorzy zapewniają, że ćwiczenia będą dostosowane do osób w każdym wieku.

Oprócz samego rekordu na uczestników czekać będą też dodatkowe atrakcje: zumba na rozgrzewkę prowadzona przez Monikę Rahnefeld, strefa gastronomiczna czy animacje dla dzieci.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

08 cze 2024
Zakończone!

Czas

09:00 - 11:30

Lokalizacja

Stadion Miejski we Wschowie
ul. Sportowa 5, 67-400 Wschowa
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie Aktywna Wschowa