pixel

Rekordowe dekorowanie bombek na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Olsztynie

Czym byłaby bożonarodzeniowa choinka bez błyszczących bombek przyzywających do domów harmonię i bliskość? Samodzielne dekorowanie bombek nadaje ozdobom wyjątkowego klimatu zbliża do siebie ludzi w aurze świątecznego klimatu. Rekord Polski sprawia, że ta zabawa jest jeszcze przyjemniejsza!

16 grudnia 2023 roku będzie można wziąć udział w samodzielnym tworzeniu niepowtarzalnych choinkowych ozdób. W trakcie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Olsztynie na uczestników będą czekały warsztaty, atrakcje i koncerty w świątecznym klimacie. Pośród wielu tradycyjnych stoisk znaleźć będzie można wystawców z tradycyjnymi przysmakami i rzemiosłem.

Kluczowym punktem dla tego wydarzenia będzie stoisko, które przysłuży się rekordowi na najwięcej osób dekorujących bombki jednocześnie. Wszyscy na znak organizatorów chwycą za pędzle, brokaty, farby i inne akcesoria po to, by stworzyć swoją własną bombkę i tym samym przyczynić się do rekordowego wyniku.

Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 15:00  na plaży miejskiej Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie.

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

16 gru 2023
Zakończone!

Czas

15:00 - 16:00

Lokalizacja

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel w Olszytnie
Kapitańska, 11-041 Olsztyn
Kategoria

Organizator

Manufaktura Jarmarków