pixel

Rekordowe przytulanie misiów w Kaliszu

Niewiele jest przedmiotów, które przytula się przyjemniej niż… własnego misia. Pluszak, mimo że mówić nie umie, potrafi ukoić, wysłuchać i wywołać uśmiech. Dlatego właśnie z okazji Dnia Dziecka kaliskie Niepubliczne Przedszkole „Calineczka” postanowiło zorganizować wspólne przytulanie misiów na miarę Rekordu Polski.

Próba odbędzie się w placówce przy al. Wojska Polskiego 30 w Kaliszu, 4 czerwca 2024 między 17:00 a 20:00 podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego przez przedszkole i radę rodziców. Aby pobić poprzedni rekord, będzie potrzebne co najmniej 344 osoby przytulające misie. Według wytycznych każdy uczestnik może przytulać tylko jedną maskotkę i musi to robić przez co najmniej 1 minutę.

Skąd pomysł na taki rekord? To sposób na integrację społeczności przedszkolnej, w osiągnięcie celu, oprócz najmłodszych, zaangażowani będą też pracownicy i rodzice. Co więcej, przytulanie misiów może być terapeutyczne dla dzieci, które mogą mieć trudności w wyrażaniu emocji. Organizatorzy chcą także stworzyć dla swoich podopiecznych niezwykłe wspomnienia, Rekord Polski to nie lada osiągnięcie.

Bicie Rekordu Polski w liczbie przytulanych misiów to nie tylko szansa na zabawę i emocje, ale także okazja do budowania silnej społeczności, promowania wartości oraz rozwijania umiejętności emocjonalnych u dzieci. Czy przedszkolnej społeczności uda się pobić rekord? Przekonamy się początkiem czerwca!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

04 cze 2024

Czas

17:00 - 20:00

Lokalizacja

Niepubliczne Przedszkole "Calineczka"
Al. Wojska Polskiego 30, 62-800 Kalisz
Kategoria

Organizator

Niepubliczne Przedszkole "Calineczka"
Niepubliczne Przedszkole "Calineczka"