pixel

Sztafeta w lodowatej wodzie – Rekord Polski dla Lilianki

To nie pierwszy raz, kiedy pan Jacek Dryjański podejmie się przełamania własnych granic, jednocześnie pomagając komuś, kto najbardziej tego potrzebuje. Nie tak dawno pan Jacek dołączył do akcji zainicjowanej przez Łukasza Szpunara, 504 km, i spędził w lodowatej wodzie 504 minuty. Podczas tego wydarzenia zbierał fundusze na wsparcie budowy Hospicyjnego Domu Aniołków, w którym nieuleczalnie chore dzieci będą mogły w spokoju i pod fachową opieką spędzić swoje ostatnie dni.

Tym razem pan Jacek podejmie się próby pobicia Rekordu Polski w kategorii „Najdłuższy łączny czas przebywania w lodowatej wodzie w ciągu 24 godzin”. Poprzedni rekordziści to czwórka morsów: Kasia, Valerjan, Krzysiek i Przemek, którzy w wodzie spędzili po 6 godzin. Pan Jacek natomiast zamierza pobić ten rekord sam.

Jego najważniejszym celem jest natomiast zebranie środków niezbędnych do wsparcia leczenia i rehabilitacji 3-letniej Lilianki. 

Plakat wydarzenia Superbohaterka o wielkim sercu – dla Lilianki

Próba bicia Rekordu Polski odbędzie się w trakcie wydarzenia „Superbohaterka o wielkim sercu – dla Lilianki” w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Całość rozpocznie się 16 marca 2024 roku o godzinie 12:00, a zakończy dokładnie 24 godziny później, 17 marca 2024 roku o godzinie 12:00.

Czy panu Jackowi uda się pobić ubiegłoroczny rekord? Trzymamy kciuku! A puszki niech zapełniają się w szybkim tempie!

Sponsorzy wydarzenia
5/5 - (1 vote)

Data

16 - 17 mar 2024
Zakończone!

Czas

12:00 - 12:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach
ul. Wrocławska 52, 63-421 Przygodzice
Kategoria

Organizator

Jacek Dryjański