pixel
Rekord Guinnessa Totalizator Sportowy Zdrapki

Wydrapać rekord Guinnessa – najwięcej osób drapiących zdrapki

Zdrapki to ponadczasowa rozrywka na każdą kieszeń, która potrafi przysporzyć sporo radości. Emocji związanych z odkrywaniem kolejnych pól i oczekiwaniem wygranej nie można jednak porównać do tego, co odczują już w niedzielę uczestnicy próby pobicia rekordu Guinnessa na najwięcej osób drapiących zdrapki jednocześnie!

Próba pobicia rekordu Guinnessa na najwięcej osób drapiących zdrapki jednocześnie


28 maja 2023 roku na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie
w ramach wydarzenia #DrapiemyRekord organizowanego przez Totalizator Sportowy, właściciela marki LOTTO, odbędzie się próba pobicia rekordu Guinnessa na najwięcej osób drapiących zdrapki jednocześnie!

Aby ustanowić nowy wynik, w wydarzeniu musi wziąć udział minimum 479 osób, które na ustalony sygnał zaczną w tym samym czasie zdrapywać otrzymane wcześniej zdrapki. Imprezę poprowadzi znana para prezenterów: Agata Kamila Jasińska oraz Conrado Moreno. Na uczestników będzie czekać nie tylko wyzwanie, ale i mnóstwo atrakcji oraz gadżetów w tym m.in. pakiet startowy ze Zdrapkami i gadżetami LOTTO, mobilna kolektura,  spotkania z influencerami, rozmaite gry i występ DJ Hugo.

W próbie mogą wziąć udział wyłącznie uczestnicy, którzy ukończyli 18 rok życia. Darmowe wejściówki można pobrać na stronie organizatora.

Czy uczestnikom uda się wydrapać sukces i pobić rekord Guinnessa ustanowiony przez Idaho Lottery? Przekonamy się już 28 maja!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

28 maj 2023
Zakończone!

Czas

11:00 - 15:00

Lokalizacja

Stadion PGE Narodowy
al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Kategoria

Organizator

Totalizator Sportowy
Totalizator Sportowy