pixel
Gra na dzwonkach

100. Urodziny nazwy miasta

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób grających na cymbałkach został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa gra na cymbałkach


Z okazji 100. rocznicy nadania nazwy miastu Legionowo, już 11 maja 2019 roku, nie gdzie indziej jak w Legionowie, rozpocznie się huczne świętowanie. W programie sporo atrakcji, a jedną z najważniejszych będzie oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób grających na cymbałkach (czyli dzwonkach) jednocześnie. Nie może Ciebie tam zabraknąć!

Aby ustanowić Rekord Polski w grze na cymbałkach, na instrumentach jednocześnie musi zagrać minimum 100 osób przez przynajmniej 1 minutę.

Plan wydarzeń zaplanowanych na ten wyjątkowy dzień prezentuje się następująco. O godzinie 14.30 spod Ratusza ruszy uroczysta parada. Bicie Rekordu Polski rozpocznie się o godzinie 15:00 w strefie ustanawiania rekordu zlokalizowanej na Stadionie Miejskim w Legionowie. Bezpośrednio po rekordowej próbie uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję skosztować specjalnego, okolicznościowego tortu. O 16:00 rozpocznie się natomiast przedstawienie „Gwiazda Polski”.

Muzycznie również będzie się działo. Na głównej scenie wystąpią gwiazdy takie jak: Dawid Kwiatkowski, Sidney Polak, SexBomba czy C-Bool. Będą także animacje historyczne i gra rodzinna, także każdy powinien znaleźć w tym dniu coś dla siebie.

Oceń ten rekord!

Data

11 maj 2019
Zakończone!

Czas

14:30 - 20:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Stadion Miejski w Legionowie
ul. Parkowa 27a, 05-120 Legionowo
Kategoria

Organizator

Urząd Miasta Legionowo
Urząd Miasta Legionowo