pixel

17. Urodziny Auchan Białystok Produkcyjna

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą liczbę osób przebijających balony jednocześnie został ustanowiony! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Najwięcej osób przebijających balony


Hip hip hurra! W dniu 18 listopada 2017 będziemy świętować 17 urodziny Centrum Handlowego Białystok Produkcyjna!

Drzwi centrum po raz pierwszy zostały dla Was otwarte 1 grudnia 2000 roku. Siedemnaście lat później, spotkamy się w tym samym miejscu, aby wspólnie bawić się podczas uroczystych obchodów urodzin galerii.

Aby uczynić ten dzień jedynym w swoim rodzaju, dokładnie o godzinie 12, w samo południe, podczas Finału całego wydarzenia odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób przebijających balony jednocześnie. Przybywajcie tłumnie do Centrum Handlowego Auchan przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Bądźcie na miejscu już około godziny 11.

Każdy uczestnik otrzyma po dwa balony i pinezkę do ich przekłucia. Punktualnie o 12, na wyraźny znak organizatora, jeden z balonów należy przekłuć. Wstęp na wydarzenie jest oczywiście bezpłatny.

Jeśli ustanowienie Rekordu Polski w Auchan Produkcyjna zakończy się sukcesem, to po podliczeniu wszystkich osób biorących udział w próbie, wręczony zostanie oficjalny certyfikat.

Najwięcej osób przebijających balony - Plakat Auchan

 

 

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

18 lis 2017
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

C.H. Auchan Produkcyjna
Produkcyjna 84, 15-680 Białystok, Polska
Kategoria

Organizator

C.H. Auchan Produkcyjna
C.H. Auchan Produkcyjna