pixel

50 – lecie istnienia Cukierni Wójcik

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób jedzących bułeczki jogurtowe został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe jedzenie bułeczek jogurtowych. 

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski na najwięcej pączków zjedzonych w ciągu 5 minut z popijaniem. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


Z okazji 50-lecia istnienia Cukierni Wójcik w Międzyrzecu Podlaskim, pracownicy i mieszkańcy miejscowości będą wspólnymi siłami bili aż dwa oficjalne Rekordy Polski. Oba rekordy będą bardzo słodkie i bardzo smaczne.

Rekordowa próba odbędzie się już 13 października 2018 roku na „Skwerze” na Placu Jana Pawła II. Start już o godzinie 9:00. 

Pierwszy rekord na najwięcej osób jedzących bułeczki jogurtowe jednocześnie będzie polegał na zgromadzeniu w jednym miejscu ponad 100 osób, które w tym samym momencie, na wyraźny znak organizatora, będą konsumować słodki przysmak, który zapewni Cukiernia Wójcik.

Drugi rekord na najwięcej pączków zjedzonych w ciągu 5 minut z popijaniem, będzie polegał na tym, że spośród wszystkich uczestników którzy podejdą do próby, rekordzistą zostanie ten, który w wyznaczonym czasie zje najwięcej pączków. Pączki również zapewnia Cukiernia Wójcik.

Poza oficjalną próbą bicia aż dwóch Rekordów Polski, organizatorzy zadbali o sporo dodatkowych atrakcji. Będzie m.in.: Liquid System, występ DJ’a Valdi, zbiórka krwi, motocykliści, pokaz Range Roverów i samochody terenowe.

Zapowiada się słodko, pysznie, emocjonująco i zabawnie. Do zobaczenia!

 

 

Oceń ten rekord!

Data

13 paź 2018
Zakończone!

Czas

09:00 - 14:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

"Skwer" w Międzyrzecu Podlaskim
plac Jana Pawła II 21-560, Międzyrzec Podlaski, Polska
Kategoria

Organizator

Cukiernia Wójcik
Cukiernia Wójcik