pixel

Akcja charytatywna ” Kawiarenka pod Aniołem”

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski w plotkowaniu. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


8 lipca 2018 roku w Drezdenku będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – bicie Rekordu Polski w celach charytatywnych.

Celem akcji będzie uzbieranie pieniędzy dla 31-letniej Moniki, która podczas ciąży dowiedziała się, że ma ciężką postać raka mózgu. Młoda kobieta prawie straciła słuch i mowę, ale walczy z chorobą dla swojego syna Pawełka.

W akcji zbiórki pieniędzy na jej leczenie włączyły się setki osób. Mieszkańcy miasteczka organizują licytacje w internecie i festyny charytatywne.

8 lipca o godzinie 15:00 mieszkańcy Drezdenka zbiorą się na Placu Kościelnym, by wspólnie pobić Rekord Polski w plotkowaniu!

Rekord będzie polegał na tym, aby jak największa liczba osób przekazała sobie pewną informację, która zapewne zostanie zmodyfikowana. W ten sposób powstanie rekordowa plotka!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Zapraszamy również na „Festyn charytatywny dla Moniki”, który odbędzie się w piątek 6 lipca od godz. 15:00 na stadionie miejskim w Drezdenku połączony z koncertami i licznymi atrakcjami, oraz na „Kawiarenkę pod Aniołem”, która odbędzie się na Placu Kościelnym w niedzielę 8 lipca od godz. 12:30.

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

08 lip 2018
Zakończone!

Czas

15:00 - 16:00

Lokalizacja

Plac Kościelny
plac Kościelny 2, 66-530 Drezdenko
Kategoria

Organizator

Organizer Name