pixel

Bijemy Rekord Polski w burpees

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób wykonujących burpees jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: najwięcej osób ćwiczących burpees jednocześnie.


Już 30 czerwca 2018 roku w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec odbędzie się kolejna próba pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób wykonujących burpees jednocześnie.

Po zeszłorocznym sukcesie, kiedy we wspólnym ćwiczeniu burpees udział wzięło aż 110 uczestników, organizatorzy wydarzenia mają nadzieję na jeszcze większą frekwencję i podwyższenie wyniku rekordu, tak by w przyszłości, innym, trudniej było go pobić!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zeszłorocznym Rekordzie Polski który padł w Sosnowcu, przeczytajcie osobny artykuł poświęcony temu osiągnięciu: rekordowe burpees.

Na potrzeby bicia rekordu, w wytycznych przygotowanych przez Biuro Rekordów dokładnie zdefiniowano z jakich elementów składa się kompletne ćwiczenie burpees, które będzie zweryfikowane przez obecnego na miejscu sędzię. Mianowicie, burpees to sekwencja 4 ćwiczeń wykonanych bez przerwy, jedno po drugim, w kolejności: przysiad, deska, pompka i wyskok.

Ponadto, aby zeszłoroczny rekord został pobity, w tym roku w przedsięwzięciu musi wziąć udział przynajmniej 111 osób. 

Oficjalne bicie Rekordu Polski potrwa od godziny 17:00 do 17:45. 

W tym dniu, w Plejadzie na wszystkich miłośników fitness, poza biciem rekordu czeka sporo atrakcji. Wśród nich między innymi:treningi z Fabryką Formy, Grupą Szturm oraz Klaudią Szczęsną i Darkiem Rzepeckim, a także, na zakończenie koncert Agnieszki Adamczewskiej. 

Plejada burepees plakat

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

30 cze 2018
Zakończone!

Czas

13:00 - 19:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec
Staszica 8B, 41-200 Sosnowiec, Polska

Organizator

Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec
Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec