pixel
rekord-polski-gotowanie-online

Bijemy Rekord Polski z Chefem Lorkiem dla Ani Orłowskiej

przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą lekcję gotowania online został ustanowiony! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe gotowanie z Chefem Lorkiem. 


Już 6 lutego 2021 roku o godzinie 17:00 odbędzie się oficjalny Rekord Polski na największą lekcję gotowania online, którą poprowadzi znany i uwielbiany Chef Lorek – finalista programu MasterChef.

Pomysł na ustanowienie Rekordu Polski na największą lekcję gotowania w formie online zrodził się na fali sukcesu innego rekordu online. Wówczas uczestnicy uczyli się ćwiczyć na największej lekcji fitness pod okiem Qczaja i wspierali Haneczkę. Tym razem lekcja gotowania online odbędzie się aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na terapie genową dla Ani Orłowskiej chorującej na SMA Typ 1.

Chef Lorek – finalista MasterChef zgodził się taką lekcję poprowadzić i wesprzeć szlachetny cel. No właśnie, a chodzi o zgromadzenie jak największej liczby osób podczas lekcji gotowania z jednym z najlepszych kucharzy w Polsce, a jednocześnie o pomoc maleńkiej Ani w jej walce ze straszną chorobą jaką jest SMA. Czy się uda? Dowiemy się już niebawem. W rekordowej lekcji przez przynajmniej 30 minut musi uczestniczyć min. 500 osób. Oby frekwencja dopisała!

W trakcie rekordowej lekcji gotowania online prowadzone będą także licytacje przedmiotów związanych z gotowaniem oraz książki Lorka Masterchefa. Dochód z licytacji wspomoże zbiórkę Ani na terapię genową, której koszt wynosi 9,5 mln złotych.

Lekcja gotowania online odbędzie się w prywatnej grupie na Facebooku. Szczegółowe informacje na temat dołączania do rekordu można znaleźć na facebookowym wydarzeniu dedykowanemu Rekordowi Polski.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

06 lut 2021
Zakończone!

Czas

17:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Online
Cały Świat
Kategoria

Organizator

Dzielna Ania walczy z SMA
Dzielna Ania walczy z SMA