pixel
Browar Wiatr

Browar Wiatr Beer Fest

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największy wzór butelki z ludzi został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa butelka.


Zapowiadają się rekordowe emocje podczas Browar Wiatr Beer Fest 2019 w Uniejowie. Wielkie święto piwa z masą atrakcji potrwa od 2 do 4 sierpnia 2019 roku. W trakcie wydarzenia, dokładnie 3 sierpnia odbędzie się oficjalna próba bicia Rekordu Polski na największy wzór butelki z ludzi. Jakiej butelki? Dowiecie się już niebawem!

Aby udało się pobić dotychczasowy Rekord Polski, w próbie musi wziąć udział przynajmniej  100 osób, które uformują łatwo rozpoznawalny, charakterystyczny wzór.

Bicie rekordu odbędzie się na terenie festiwalu przy ul. Dębskiej 49 w Uniejowie. Start próby zaplanowano na godzinę 13:00. Na miejscu obecny będzie sędzia Biura Rekordów, który dopilnuje, by bicie rekordu przebiegło zgodnie z wytycznymi.

Rekord Polski będzie bity z okazji pierwszej (ale z pewnością nie ostatniej) edycji Festiwalu Piwnego w Browarze Wiatr. Celem przedsięwzięcia będzie promocja marki wśród konsumentów oraz zapoznanie ich ze wszystkimi walorami smakowymi piwa z Browaru Wiatr. Poza rekordową próbą, na uczestników czeka sporo innych atrakcji. Będą m.in.: Olimpiada sportowa na wesoło, kabaret, stand-up, wieczór z DJ-em, koncerty oraz kolacja degustacyjna.

Do zobaczenia na miejscu!

plakat-A1_beerfest

Oceń ten rekord!
Tagi: , ,

Data

03 sie 2019
Zakończone!

Czas

13:00 - 15:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Browar Wiatr
Dąbska 49, 99-210 Uniejów, Polska
Kategoria

Organizator

Browar Wiatr w Uniejowie
Browar Wiatr w Uniejowie