pixel

Dni Puszczykowa 2018

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski w największej ilości kilogramów wyciśniętych w ciągu 1 godziny przez drużynę.  został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: wyciskanie sztangi – Rekord Polski.


Dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Ośrodek Impuls w Puszczykowie podejmie się próby ustanowienia Rekordu Polski w największej ilości kilogramów wyciśniętych w ciągu 1 godziny przez drużynę. 

Warto zaznaczyć, że sportowcy z Puszczykowa mają już na swoim koncie jeden rekord.14 października 2017 roku tryumfowali w kategorii: największy ciężar podniesiony przez 10-osobową drużynę w ciągu doby.

Oficjalna próba ustanowienia rekordu odbędzie się w piątek 8 czerwca w Hali widowiskowo-sportowej w Puszczykowie, na ulicy Podgórnej 21. Początek próby zaplanowano na godzinę 20:00. 

Celem, który przyświeca organizatorom wydarzenia, jest promowanie zdrowego trybu życia i kultury fizycznej.
Poza biciem rekordu odbędzie się także rywalizacja w wyciskaniu sztangi z mieszkańcami Puszczykowa i próba mocy – Ferrari F12 vs. Opel Corsa 3.0 V6.

Na zakończenie wydarzenia, dla wszystkich uczestników rekordu i dopingujących je osób przewidziano słodki poczęstunek – kilkudziesięciokilogramowy tort. 

Tłem dla oficjalnej próby ustanowienia nowego Rekordu Polski będą odbywające się w tym samym czasie Dni Puszczykowa. 

Oceń ten rekord!

Data

08 cze 2018
Zakończone!

Czas

20:00 - 22:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Ośrodek Sportowo - Rekreacyjny Impuls
Poznańska 2, 60-040 Puszczykowo

Organizator

Ośrodek Impuls
Ośrodek Impuls