pixel
malowanie

Dzień Szkoły „Wiele kolorów”

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą mozaikę z kartonów został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa mozaika z kartonów. 


Z inicjatywy Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Wicka Rogali w Wielu już 28 września 2019 roku w ramach wydarzenia Dzień Szkoły „Wiele kolorów” odbędzie się uroczysta próba ustanowienia nowego Rekordu Polski na największą mozaikę z kartonów. Rekordowe zadanie będzie polegało na pomalowaniu kartonów w odpowiednie kolory, a następnie ułożenie ich w taki sposób, by stworzyły piękny, kolorowy kaszubski wzór. 

Start rekordowego wydarzenia zaplanowano na godzinę 9:00. Na miejscu obecny będzie sędzia Biura Rekordów, który zweryfikuje oficjalnie wynik próby. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy – młodsi, starsi, Panie i Panowie!

Głównym celem ustanawiania rekordu jest wzmocnienie więzi na linii szkoła – rodzic – dziecko oraz promowanie kaszubszczyzny.

W trakcie trwania rekordowej próby, w SP w Wielu będzie się odbywało wiele atrakcji towarzyszących. Opowiadana będzie legenda o hafcie kaszubskim, w której kolory mają znaczeniebędzie kolorowa loteria, spotkanie z hafciarką, pokaz rękodzieła, tworzenie na płycie wielkiego haftu kaszubskiego z kolorowych włóczek, zabawa kolorowymi proszkami Holi oraz poczęstunek.

Oceń ten rekord!
Tagi: , ,

Data

28 wrz 2019
Zakończone!

Czas

09:00 - 13:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

SP im. Wicka Rogali w Wielu
ul. Wicka Rogali 7, 83-441 Wiele
Kategoria

Organizator

SP im. Wicka Rogali w Wielu
SP im. Wicka Rogali w Wielu