pixel

Europejski Tydzień Sportu

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą lekcję aerobiku został pobity. Więcej informacji znajdziecie tutaj: Największa lekcja aerobiku.


Już 28 września 2018 roku (piątek), na Stadionie 1000-lecia w Turku odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największą lekcję aerobiku.

Bicie rekordu związane jest z obchodami przez miasto Turek Europejskiego Tygodnia Sportu, który będzie trwał od 23 września do 30 września 2018 roku.

Celem ustanawiania rekordu jest popularyzowanie aerobiku jako atrakcyjnej formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz integracja różnych środowisk społecznych i grup wiekowych powiatu tureckiego.

Aby rekord na największą lekcję aerobiku został ustanowiony, w wydarzeniu musi wziąć udział przynajmniej 1630 osób, czyli minimum o jedną więcej, niż wynosi zeszłoroczny, nieoficjalny Rekord Polski ustanowiony przez mieszkańców Turku.

Lekcja powinna trwać przynajmniej 30 minut, a wszystkie biorące w niej udział osoby muszą być w pełni zaangażowane w bicie rekordu. Początek zaplanowano na godzinę 11:00. 

Poza rekordowym ćwiczeniem aerobiku, na Stadionie 1000-lecia w Turku wystąpi gwiazda sportu – Ewa Piątkowska oraz lokalne zespoły artystyczne.

Aerobik Beactive 2018

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

28 wrz 2018
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Stadion 1000-lecia
Sportowa 3, 62-700 Turek, Polska
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie Kopernik Plus
Stowarzyszenie Kopernik Plus