pixel
Degustacja czekolady Rekord Polski

Festiwal Czekolady WEFORM w Krakowie – Rekordowa degustacja

Z przyjemnością informujemy, iż czekoladowy rekord został ustanowiony! Zobaczcie ile osób wzięło udział w Rekordzie Polski na największą degustację czekolady w Krakowie.


Już w ten weekend, 25-26 września 2021 roku, odbędzie się Festiwal Czekolady WEFORM w Krakowie. Festiwal w ciągu ostatnich 5 lat odwiedził już 13 Polskich miast i zgromadził 360 000 odwiedzających. Przyczynił się on również do zebrania 320 litrów krwi na akcji krwiodawstwa.

W tym roku organizatorzy wzbogacili ofertę festiwalu o kolejną atrakcję. 25 września o godzinie 18:00 na Hali Cracovia odbędzie się Rekord Polski w degustacji czekolady z marką Wawel. Aby rekord został ustanowiony, wziąć udział musi przynajmniej 100 osób wspólnie degustujących różne rodzaje czekolad.

Rekord Polski Wawel Degustacja

Kolejna edycja najsłodszego festiwalu w Polsce wypełniona jest wieloma atrakcjami dla każdego. Podczas warsztatów dla dorosłych nauczycie się lepienia i modelowania figurek w masie lukrowej, a następnie posłuchacie wykładów o czekoladzie i jej prozdrowotnych właściwościach na warsztatach dietetycznych. Dzieci będą miały okazje dekorować słodycze oraz stworzyć własną tabliczkę czekolady podczas warsztatów dla dzieci. Czekają na Was również warsztaty z kakao ceremonialnym, czekoladowe Kino, Akcja Społeczna „Oddaj krew za torbę słodyczy” oraz wiele innych!

Zapraszamy do zapoznaniem się z harmonogramem wydarzenia poniżej.

Degustacja Kraków Rekord Polski

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

25 wrz 2021
Zakończone!

Czas

18:00 - 19:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Karcher Hala Cracovia
Aleja Marszałka Ferdynanda Focha 40, 30-119 Kraków
Kategoria

Organizator

Festiwal Czekolady WEFORM
Festiwal Czekolady WEFORM