pixel
Festiwal Kolorów

Festiwal Kolorów w Krakowie

To będzie bardzo kolorowe święto, które już 2 czerwca 2019 roku zawita do Krakowa! Mowa oczywiście o Oficjalnym Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity, który odbędzie się w Centrum Sportu Parkowa, na stadionie Korony Kraków, przy ul. Parkowej 12A.

Podczas Festiwalu Kolorów w Krakowie podjęta zostanie próba zdobycia niezwykłego rekordu Guinnessa na najwięcej osób otwierających słodycze jednocześnie. Bicie rekordu Guinnessa odbędzie się pod hasłem „Najsłodszy rekord Guinnessa. Pobij go z Wawelem”

Dodatkową atrakcją będzie barwny puder Holi, którym uczestnicy wydarzenia będą mogli wspólnie posypać się o pełnych godzinach,. To wszystko odbędzie się wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka – w tym roku zagrają zespoły: Beniamin i Pozytywka, DJ’i: DJ Dan i D-Wave oraz gwiazda wieczoru – PlanBe.

W trakcie eventu zostanie też poruszymy temat profilaktyki w walce z dopalaczami. Artysta Mikołaj Mądrzyk znany jako Mikser z ważnym przekazem zagości na głównej scenie. Nie zabraknie także… Festiwalu Balonów!

Zapowiada się moc atrakcji i rekordowe przeżycia – zachęcamy do wspólnej zabawy!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

02 cze 2019
Zakończone!

Czas

14:00 - 21:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Centrum Sportu Parkowa - Stadion Korona Kraków
ul. Parkowa 12A, 30-538 Kraków
Kategoria

Organizator

Wawel S.A.
Wawel S.A.