pixel

Festiwal Marek w Szczecinie

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej rysunków wykonanych w ciągu 1 godziny został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe rysunki Henryka Sawki


W ramach Festiwalu Marek, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 19-20 września 2020 roku, będzie miała miejsce wyjątkowa próba ustanowienia Rekordu Polski przez znanego, polskiego satyryka i ilustratora – Henryka Sawkę. Rekordowe wyzwanie, którego podejmie się artysta będzie polegało na wykonaniu jak największej liczby rysunków w ciągu 1 godziny! 

Ustanawianie Rekordu Polski rozpocznie się w sobotę, 19 września o godzinie 14:00 i potrwa dokładnie 1 godzinę. Obecna na miejscu sędzina Biura Rekordów zweryfikuje finalną liczbę rysunków i w przypadku odnotowania sukcesu artysty – wręczy oficjalny certyfikat potwierdzający osiągniecie. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni miejskiej w okolicach lokali festiwalowych marek w al. Wojska Polskiego (między pl. Zwycięstwa i pl. Szarych Szeregów), skwer przy al. Wojska Polskiego 42.

Poza rekordową próbą, kiedy mieszkańcy i turyści będą mogli kibicować Henrykowi Sawce, podczas dwudniowego festiwalu lokale będą kusić odwiedzających atrakcjami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. W miejscu dawnej Ściany Płaczu stanie Ściana Uśmiechu, a dodatkowo, na terenie wydarzenia staną stoiska marek wyróżnionych w miejskim projekcie „Zrobione w Szczecinie”.

Festiwal Marek

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

19 wrz 2020
Zakończone!

Czas

14:00 - 15:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Aleja Wojska Polskiego w Szczecinie
Kategoria

Organizator

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia
Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia