pixel

Festiwal Trębacze w Trąbkach

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób grających na trąbkach jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe trąbki.


Po zeszłorocznym sukcesie związanym z ustanowieniem Rekordu Polski na najwięcej osób grających na trąbkach jednocześnie, nie kto inny jak mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie postanowili wspólnie pobić ten rekord. W zeszłym roku, melodię na trąbkach grały jednocześnie 92 osoby. W tym roku, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich – Leszek Orczykowski, liczy na jeszcze wyższy wynik próby.

Bicie rekordu odbędzie się już tradycyjnie w ramach Festiwalu Trębacze w Trąbkach, na terenie Stadionu przy ulicy Sportowej 2. W tym roku, wydarzenie zaplanowano na sobotę 9 czerwca. Celem bicia rekordu jest promocja Gminy Trąbki Wielkie i pokazanie, że jest to jedyna taka gmina z największą ilością trąbek w całej Polsce.

Oficjalna próba bicia Rekordu Polski rozpocznie się o godzinie 18:15 i potrwa do 18:45. 

W ramach organizowanej imprezy zaplanowano wiele atrakcji  Wśród nich między innymi: wykłady i warsztaty z historii gry na trąbce; konkurs Mały Trębacz; występy młodzieży; koncert zespołu; pokaz multimedialny; wesołe miasteczko oraz Akademia Rowerowa.

Oceń ten rekord!

Data

09 cze 2018
Zakończone!

Czas

18:15 - 18:45

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Stadion
ul. Sportowa 2, 83-034 Trąbki Wielkie

Organizator

GOKSiR w Trąbkach Wielkich
GOKSiR w Trąbkach Wielkich