pixel

Finałowy Rekord Polski – Sokoliki Cup 2024

Po raz kolejny turniej Sokoliki Cup dobiegł końca a zawodników czeka wielkie zwieńczenie piłkarskiego sezonu turniejowego pod tym szyldem. Tym razem na uczestników czeka ostatnie wyzwanie oraz wiele innych atrakcji.

W niedzielę 9 czerwca 2024 roku dzieciaki spotkają się na murawie Stadionu Miejskiego Legii i podejmą wyzwanie pobicia Rekordu Polski w kategorii „Najwięcej osób wykonujących rzuty karne”.  Aby ustanowić nowy wynik kolejno po sobie musi oddać strzał 163 osoby. Jesteśmy ciekawi ile z tych strzałów okaże się celnych! ;)

Główną ideą Sokoliki Cup jest promocja aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania a także zaszczepianie w młodzieży pasji do piłki nożnej. Organizatorzy zaznaczają, że chcą pokazać młodym adeptom sportu, że niemożliwe nie istnieje. Na zawodników oprócz rekordu czeka jeszcze turniej dla dzieci U-10, koncert zespołu EKIPA a także strefa animacji i przekąski. Spotkają się również ze swoimi piłkarskimi idolami – Łukaszem Fabiańskim i Łukaszem Piszczkiem.

Głównym organizatorem turnieju Sokoliki Cup jest Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, a sponsorem tytularnym – marka Sokoliki, która zadbała o stroje, sprzęt, nagrody i pyszny poczęstunek dla zawodników.

plakat sokoliki cup 2024

Oceń ten rekord!

Data

09 cze 2024
Zakończone!

Czas

08:30 - 16:00

Lokalizacja

Stadion Miejski Legii Warszawa
Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa
Kategoria

Organizator

Sokołów S. A.
Sokołów S. A.