pixel
Unia Leszno

Fogo Unia Leszno vs. Forbet Włókniarz Częstochowa

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najdłużej trwającą meksykańską falę został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowy meksyk w Lesznie. 


Już 28 czerwca 2019 roku (piątek) na Stadionie Unii Leszno im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się wyjątkowy mecz rundy zasadniczej ekstraligi żużlowej PGE Ekstraliga. Przeciwko sobie zmierzą się drużyny: Fogo Unia Leszno vs. Forbet Włókniarz Częstochowa. Organizatorzy zadbali o to, aby mecz miał wyjątkową oprawę.

Z okazji rozpoczęcia wakacji, na godzinę przed startem meczu, na Stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najdłużej trwającą meksykańską falę. Aby udało się ustanowić rekord, wszyscy uczestnicy przedsięwzięcia muszą z największym zaangażowaniem wykonywać słynną meksykańską falę nieprzerwanie przez przynajmniej kilka minut.

Start meczu już o godzinie 18.00, natomiast początek rekordowej próby w trakcie meczu po 7 biegu. Gorąco zapraszamy na prawdziwe rekordowe i sportowe emocje!

Rekord Polski - fala

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

28 cze 2019
Zakończone!

Czas

17:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Stadion im. Alfreda Smoczyka
Ul. 17 stycznia 68, 64-100 Leszno
Kategoria

Organizator

Unia Leszno
Unia Leszno