pixel
kubeczki

Gminny Dzień Dziecka

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób grających na kubeczkach został ustanowiony! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: CUP song – Rekord Polski.


Stowarzyszenie “Przyjaciele Wronia” we współpracy ze Szkołami Podstawowymi Gminy Ryńsk, już 31 maja 2019 roku podejmie się pierwszej w Polsce, oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób grających na kubeczkach (wykonujących Cup Song) jednocześnie.

Rekordowe wydarzenie odbędzie się w ramach I Gminnego Dnia Dziecka, w Szkole Podstawowej im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu. Na potrzeby rekordu swoje siły połączą uczniowie: Szkoły Podstawowej w Jarantowicach, Szkoły Podstawowej w Myśliwcu, Szkoły Podstawowej im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku oraz Szkoły Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu.

Projekt realizowany jest w ramach programu  Eurocash S.A. “Lokalni Herosi. 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100 lecie niepodległości”. Celem ustanowienia rekordu jest integracja lokalnej społeczności i pokazanie dzieciom i młodzieży, że współpracując można robić wielkie rzeczy.

Początek rekordowej próby o godzinie 9:30.

Poza Rekordem Polski tego dnia będzie wiele innych atrakcji. Między innymi: festyn dla dzieci z Gminy Ryńsk, gry i zabawy plenerowe, przedstawienie wykonane przez rodziców szkoły Podstawowej w Zieleniu, prezentacje muzyczne poszczególnych szkół i konkursy sportowe.

Oceń ten rekord!

Data

31 maj 2019
Zakończone!

Czas

09:30 - 10:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

SP im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu
Zieleń 56, 87-200 Wąbrzeźno
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie „Przyjaciele Wronia”
Stowarzyszenie „Przyjaciele Wronia”