pixel

Każdy może ustroić choinkę z H&M!

Na strojenie choinki co roku czekają wszyscy fani świąt. To wydarzenie może być bardzo integrującą i przyjemną czynnością. Nic więc dziwnego, że firma H&M organizuje wspólne ustrajanie choinki bożonarodzeniowej w ramach przedświątecznej integracji. Okoliczności są szczególne, ponieważ odbędzie się to w ramach Rekordu Polski w kategorii „Największa sztafeta ozdabiania choinki”.

Okazją ustanowienia rekordu jest czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i możliwość zjednoczenia pracowników wokół wspólnie celebrowanych tradycji bożonarodzeniowych.  9 grudnia 2023 roku na terenie Centrum Dystrybucyjnego H&M Hennes&Mauritz Logistics 1 w Chlebni pracownicy będą mogli własnoręcznie przygotować ozdoby świątecznie na specjalnie przygotowanych warsztatach a następnie zawiesić je na świątecznym drzewku.

Każdy z uczestników będzie mógł podejść do drzewka tylko raz, ale może zawiesić jednorazowo tyle ozdób, ile zechce – na tym polega właśnie sztafeta.  Oprócz warsztatów i choinki, na uczestników czekać będzie również strefa gastro z jedzeniem świątecznym, warsztaty świąteczne, strefy gier, karuzela oraz fotobudka.

Zapowiada się prawdziwie rekordowo-magiczny czas!

Oceń ten rekord!

Data

09 gru 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 21:00

Lokalizacja

Centrum Dystrybucyjne H&M Hennes&Mauritz Logistics 1
ul. Logistyczna 8, 05-825 Chlebnia
Kategoria

Organizator

H&M Hennes&Mauritz
H&M Hennes&Mauritz