pixel

Leadership Development Seminars

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób przybijających sobie piątki jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Przybijanie piątek – Rekord Polski. 


XIII edycja Leadership Development Seminars zapowiada się rekordowo! Tym razem podczas Seminarium, które będzie trwało od 16 do 18 listopada 2018 roku w Częstochowie uczestnicy podejmą się próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób przybijających sobie piątki jednocześnie. 

Leadership Development Seminars to trzydniowy cykl spotkań prowadzonych przez najlepszych trenerów w Polsce. Uczestnicy seminarium będą pracować nad swoim rozwojem oraz doskonalić swoje umiejętności w zakresie bycia Liderem.

Rekordowa próba odbędzie się na Hali Sportowej w Częstochowie. Początek rekordu zaplanowano na niedzielę 18.11.2018 około godziny 11:15. Próba będzie polegała na zgromadzeniu w jednym miejscu jak największej liczby osób, które ustawią się w dwóch rzędach naprzeciwko siebie i na wyraźny znak organizatora jednocześnie przybiją sobie piątki. Na miejscu wydarzenia obecny będzie sędzia Biura Rekordów, który zweryfikuje wynik Rekordu Polski i gdy uda się go pobić wręczy oficjalny certyfikat potwierdzający osiągnięcie.

Bicie Rekordu Polski w liczbie osób przybijających sobie piątki jednocześnie związane jest z wprowadzeniem nowego produktu do marki DuoLife S.A. oraz hucznymi obchodami 5-tych urodzin firmy. Celem rekordu będzie połączenie z nową marką – produktów „ Hi5!”. 

Oceń ten rekord!

Data

18 lis 2018
Zakończone!

Czas

11:15 - 12:15

Lokalizacja

Hala Sportowa Częstochowa
Żużlowa 4 42-200 Częstochowa, Polska
Kategoria

Organizator

DuoLife S.A.
DuoLife S.A.