pixel

Letnia Olimpiada Wielobojowa Przedszkolaków Sportlandia 2018

Tym razem niestety nie udało się pobić rekordu Guinnessa na największą lekcję piłki nożnej. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


8 czerwca, o godzinie 9:30 na Stadionie Miejskim w Tychach rozpocznie się Śląsko-małopolska olimpiada przedszkolaków SPORTLANDIA 2018. To będzie pierwsze tego rodzaju wydarzenie sportowe w Polsce!

Blisko 1000 uczestników zbierze się w nowoczesnym obiekcie, będącym gospodarzem przyszłych Mistrzostw Europy U-21 w piłce nożnej oraz Mistrzostw świata U-20.

Podczas pierwszej edycji olimpiady uczestnicy podejmą próbę bicia Rekordu Guinnessa w kategorii „Największa lekcja piłki nożnej”.

Obecny wynik w tej kategorii wynosi 686 osób. A więc są duże szanse, że niedługo rekord będzie należał do Polski.

Jeśli Twoje dziecko (albo siostra czy brat) ma od 2 do 6 lat i nie może usiedzieć w jednym miejscu, to koniecznie musicie wziąć udział w Sportlandii! Ten rodzaj rozrywki jest stworzony właśnie dla niego!

Pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, doświadczonej w pracy z najmłodszymi dziećmi, uczestnik olimpiady pozna różne formy ruchu, zobaczy na czym polega aktywność fizyczna i nauczy się podstaw piłki nożnej a także innych dyscyplin sportowych takich, jak: hokej, siatkówka, koszykówka, a nawet skok w dal!

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju i Integracji w Tychach MultiIntegra. Została założona przez ludzi z pasją i doświadczeniem w niesieniu pomocy w rozwoju sportu, edukacji dzieci i młodzieży, integracji społecznej rodzin,dorosłych i emerytów a także pomocy osobom o potrzebach specjalnych i wykluczonych.

Oceń ten rekord!

Data

08 cze 2018
Zakończone!

Czas

09:30

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Stadion Miejski w Tychach
Tychy, Polska
Kategoria

Organizator

Multiintegra