pixel
Meet My Make Up

Meet My Make Up 2019

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski na najwięcej osób malujących sobie usta jednocześnie. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


To już kolejna edycja Targów Urody „Meet My Make Up”, które ponownie odbędą się w Manufakturze w Łodzi. Tym razem wydarzenie zaplanowano na piątek i sobotę 8-9 marca 2019 roku. Podobnie jak w zeszłym roku, również tym razem będzie rekordowo! Wszystko za sprawą oficjalnej próby pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób malujących sobie usta jednocześnie. 

O zeszłorocznym rekordzie ustanowionym przez uczestniczki „Meet My Make Up” można przeczytać więcej tutaj: Rekordowe malowanie ust 2018. Wynik, który jest do pobicia w tym roku, wynosi dokładnie 367 osób. Oznacza to, że już 9 marca w Manufakturze, na wspólnym malowaniu ust kolorowymi szminkami musi spotkać się przynajmniej o jedną osobę więcej. Jednakże, organizatorzy spodziewają się jeszcze bardziej rekordowej frekwencji.

Na miejscu wydarzenia obecny będzie sędzia Biura Rekordów, który zweryfikuje wynik próby i wręczy oficjalny certyfikat potwierdzający osiągnięcie, jeśli próba się powiedzie.

Czego jeszcze można spodziewać się podczas tegorocznej edycji wydarzenia?

Atrakcji będzie sporo. Uczestniczki wydarzenia mogą liczyć przede wszystkim na: porady ekspertów, pokazy makijażowe, prezentacje najlepszych marek urodowych oraz konkursy z nagrodami. Całe wydarzenie swoją obecnością uświetnią: wizażystka – Maja Nadolska, ambasadorka magazynu Cosmopolitan – Karolina Wójcik, trener prowadzący szkolenia dla kobiet „Masz Prawo się bronić” – Jarosław Rogowski oraz influencerki – Siostry ADiHD – Milena i Ilona Krawczyńskie.

Godzinowa rozpiska całego wydarzenia:

8 marca (piątek):
12-20.00 – makijaże i prezentacje na stoiskach
14-20.00 Siostry ADiHD – konkursy, informacje o markach
17.00 – Masz prawo się bronić – Jarosław Rogowski
16-18.00 – bezpłatne makijaże

9 marca (sobota):
12-20.00 – makijaże i prezentacje na stoiskach
12-20.00 – Siostry ADiHD – konkursy, prezentacje marek
12-15.00 – bezpłatne makijaże
14-18.00 – Karolina Wójcik VIVA A VIVA – spotkanie z influencerką
15.00 – bijemy rekord Polski w jednoczesnym malowaniu ust
15-20.00 – Maja Nadolska – wizaż i pokazowe makijaże

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

09 mar 2019
Zakończone!

Czas

15:00 - 16:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Manufaktura Łódź
Drewnowska 58, 91-002 Łódź
Kategoria

Organizator

Manufaktura
Manufaktura