pixel

Nailpro Poland Competitions

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób jednocześnie wykonujących stylizację paznokci na sobie został ustanowiony! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: najwięcej osób wykonujących stylizację paznokci jednocześnie.


Już po raz siedemnasty w sercu Katowic odbędą się Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair.

Tegoroczna edycja imprezy zaplanowana jest na weekend 25 i 26 listopada 2017 roku. Całe wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego, na placu Sławika i Antalla 1 w Katowicach. Targi można będzie odwiedzić przez dwa dni: w sobotę od godziny 10:00 do 18:00 oraz w niedzielę między 9:00, a 17:00.

W ramach targów, w sobotę 25 listopada 2017 roku odbędzie się wydarzenie Nailpro Poland Competitions.

Nailpro Poland Competitions jest integralną częścią światowych mistrzostw, które otwierają drzwi do najbardziej prestiżowego turnieju w klasie MASTER –  Nailpro Cup Finale — IBS Las Vegas.

Organizatorzy zawodów przygotowali dla uczestników nie lada gratkę! Wszystkie obecne tego dnia w Katowicach stylistki będą mogły uczestniczyć w próbie ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób jednocześnie wykonujących stylizację paznokci na sobie.

Ustanawianie rekordu Polski rozpocznie się o godzinie 15:30 i potrwa do 17:00. Każdy uczestnik będzie miał dokładnie 1,5 godziny na wykonanie dowolnej, wymyślonej przez siebie stylizacji. Każda stylizacja paznokci musi być wykonana indywidualnie przez jedną osobę. Kolory i rodzaj zdobienia nie mają znaczenia!

Na godzinę 15:00 zaplanowane jest przybycie oficjalnego sędziego, który będzie nadzorował przebieg próby, a jeśli zakończy się ona sukcesem, wręczy uczestnikom oficjalne certyfikaty. Aby Rekord Polski na najwięcej osób jednocześnie wykonujących stylizację paznokci na sobie został uznany, do próby musi przystąpić minimum sto osób.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a każdy uczestnik, który podejmie się ustanowienia rekordu otrzyma oficjalny, imienny certyfikat oraz wejściówkę na targi Beauty Fair 2017.

Jeśli zajmujesz się stylizacją paznokci, przyjdź koniecznie, dołącz do wydarzenia i razem z innymi uczestnikami zrób coś wyjątkowego! Tego dnia, nie może Cię zabraknąć w Katowicach!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

25 lis 2017
Zakończone!

Czas

15:30 - 17:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB
Kategoria

Organizator

Vellp Professional
Vellp Professional