pixel

Najdłuższa domówka w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najdłuższą domówkę został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: najdłuższa domówka. 


Już w ten piątek, w Poznaniu odbędzie się jedyne tego typu wydarzenie w całej Polsce – najdłuższa domówka. Zabierz swoich znajomych i weź udział w najdłuższej imprezie, podczas której będzie bity Rekord Polski.

Organizatorem wydarzenia jest Zab Zab, czyli pierwsza na świecie aplikacja, dzięki której wyszukasz i zapiszesz się na domówkę, która odbywa się w Twojej okolicy. Rekordowa domówka rozpocznie się w piątek 27 kwietnia o godzinie 18:00 i potrwa przez dokładnie 36 godzin, czyli aż do niedzieli 29 kwietnia, do godziny 6 rano.

Aby wziąć udział w największej w Polsce domówce, należy pobrać darmową aplikację Zab Zab ze sklepu: App Strore lub Google Play i wziąć udział w wydarzeniu zaplanowanym na 27 kwietnia.

Podczas bicia Rekordu Polski na najdłuższą domówkę w Polsce, na uczestników wydarzenia czekać będzie wiele atrakcji. Wśród nich: występy DJ’ów przez obydwie noce, grill, turniej w Fifę, Beer Pong oraz występy gości specjalnych.

Koszt udziału w wydarzeniu to 15 zł. W tej cenie dla uczestników będzie zapewnione jedzenie przez cały czas trwania imprezy oraz alkohol. Partnerami wydarzenia są Łomża oraz red Bull.

Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

27 - 29 kwi 2018
Zakończone!

Czas

18:00 - 06:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Kamienica na Nowowiejskiego
ul. Feliksa Nowowiejskiego 3, 61-731 Poznań
Kategoria

Organizator

Zab Zab
Zab Zab