pixel
Rekord Polski Plato stylizacja rzęs

Największa lekcja ze stylizacji rzęs

W dniach 25-27 listopada 2021 roku odbędzie się konferencja online „lash&brow” zorganizowana przez firmę Plato Professional. Będzie ona trwała od czwartku do soboty, a ostatniego dnia odbędzie się Rekord Polski na największą lekcję stylizacji rzęs online.

Celem konferencji jest przyspieszenie tempa pracy stylistek oraz polepszenie jakości wykonywanych usług przedłużania rzęs oraz stylizacji brwi. Jest to również okazja do poznania wielu instruktorów i stylistów, którzy będą mieli okazję wystąpić, pokazać swoje umiejętności i podzielić się informacjami z resztą uczestników w celu podniesienia poziomu branży lash&brow.

Wydarzenie ma również zachęcić stylistki do przesłuchania darmowej lekcji Anastazji Tomusiak na temat przedłużania rzęs metodami 3-5G, na której dowiedzą się jak zwiększyć ilość przyjmowanych klientów dziennie oraz skrócić czas leżenia klienta na łóżku podczas przedłużania rzęs, a tym samym podnieść komfort zabiegu. To właśnie podczas tego darmowego wykładu odbędzie się próba ustanowienia Rekordu Polski.

W lekcji online musi uczestniczyć przynajmniej 500 osób, aby rekord został ustanowiony!

Anastazja Tomusiak Plato Professional

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

27 lis 2021
Zakończone!

Czas

Cały dzień
Kategoria

Organizator

Anastasiia Plakhotniuk
Anastasiia Plakhotniuk