pixel

Największa mozaika z pluszowych poduszek

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą mozaikę z pluszowych poduszek został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa mozaika z poduszek


Już w najbliższą sobotę, 2 lutego 2019 roku, w Poznaniu, w budynku IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największą mozaikę z pluszowych poduszek. 

Początek próby zaplanowano na godzinę 11:00. Na miejscu obecna będzie sędzina Biura Rekordów, która zweryfikuje wynik próby i jeżeli rekord uda się ustanowić, wręczy oficjalny certyfikat potwierdzający to osiągnięcie. Mozaika wraz z certyfikatem poświadczającym pobicie Rekordu Polski zostanie wystawiona na licytację podczas Pomarańczowego Balu Marzeń, a dochód ze sprzedaży wesprze powstanie Akademii Piłkarskiej dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo pod patronatem AMP Futbol Polska.

Ustanawianie Rekordu Polski będzie polegało na stworzeniu ogromnego serce o wielkości 16 metrów kwadratowych, złożonego z mniejszych, pluszowych serduszek – poduszek w 3 różnych rozmiarach i kolorach. Pomarańczowe serduszka, ładują pozytywną energią i są w kolorze Fundacji Laboratorium Marzeń. Żółte serduszka, są w kolorze słońca, a turkusowe, w kolorze nieba.

Kolory do ułożenia największej w Polsce mozaiki zostały wybranie nieprzypadkowo – to symbole by mierzyć wysoko, podążać za swoimi marzeniami oraz wierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych! Różne kolory to również różne odcienie niepełnosprawności, a skoro dobro składa się z małych rzeczy, drobnych uczynków i gestów, to to właśnie symbolizują małe, różnokolorowe serduszka.

Wielki Pomarańczowy Bal Marzeń odbędzie się 16 lutego 2019 roku w Hotelu Andersia w Poznaniu. 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

02 lut 2019
Zakończone!

Czas

11:00 - 13:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
Swojska 6, 60-593 Poznań, Polska
Kategoria

Organizator

Laboratorium Marzeń
Laboratorium Marzeń