pixel

Największy Festiwal Kebaba 2018

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najdłuższego kebaba został ustanowiony! Więcej informacji o rekordzie znajdziecie na: Najdłuższy kebab w Polsce.


Ten rekord to nie lada gratka dla wszystkich fanów kebaba! Już 19 sierpnia 2018 roku, podczas Największego Festiwalu Kebaba u Króla Ali Baba w Radzyminie pod Warszawą bity będzie Rekord Polski na najdłuższą linię z kebabów!

Aby rekord został oficjalnie zatwierdzony przez obecnego na miejscu sędzię Biura Rekordów rekordowa linia z kebabów musi mierzyć przynajmniej 6,6 metrów. Jeśli to zadanie się uda, w Radzyminie powstanie najdłuższy Kebab w Polsce. Rekordowy kebab otrzyma wtedy certyfikat.

Organizatorzy zapowiadają, że na 6 metrach kebaba nie spoczną. W planach jest przygotowanie najdłuższego kebaba o długości 150 metrów i wadze 500 kg. Czy to się uda? Dowiemy się już nie długo.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu, przy ul. Jana Pawła II 20, w Radzyminie. Początek Festiwalu Kebaba zaplanowano na godzinę 16:00. Event prawdopodobnie potrwa do godziny 20:00, chyba, że chętnych do skonsumowania rekordowego tureckiego przysmaku będzie wielu.

Wstęp na teren kebabowej imprezy jest płatny. Wejściówka kosztuje 10 zł, jednak w tej cenie mamy możliwość zjedzenia darmowego kebaba. Wśród uczestników rekordowego wydarzenia zostaną rozlosowane niespodzianki.

Król Alibaba i Relax kebab spełniają marzenia! Nie może Was tam zabraknąć!

Król Kebaba

Ali Baba – Król Kebaba

5/5 - (1 vote)
Tagi: ,

Data

19 sie 2018
Zakończone!

Czas

16:00 - 20:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu
aleja Jana Pawła II 20, 05-250 Radzymin
Kategoria

Organizator

Relax Kebab Radzymin
Relax Kebab Radzymin