pixel

Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej

Już niedługo, bo w niedzielę 27 października 2019 roku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, w ramach Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej odbędzie się oficjalna próba bicia Rekordu Polski na najdłuższy pociąg z ludzi, który będzie kursował w rytm słynnego przeboju „Jedzie pociąg z daleka…”.

Aby wziąć udział w rekordzie, należy znaleźć się na terenie targów, przy ul. Wrocławskiej 158 w Opolu, punktualnie o godzinie 14:00. Dotychczasowy rekord w tej kategorii wynosi 601 osób, i aby w Opolu udało się go pobić, w wydarzeniu musi wziąć udział przynajmniej o jedną osobę więcej.

Zasady są proste, bo przecież chyba każdy z nas chociaż raz brał udział w popularnej zabawie, polegającej na utworzeniu pociągu poprzez trzymanie rąk na ramionach lub bokach osoby przed nami. Łatwizna! Ale uwaga, pociąg nie może rozerwać się ani na chwilę! 

Rekord będzie jedną z wielu imprez towarzyszących Ogólnopolskim Targom Turystyki Rodzinnej. Poza nim, na wszystkich uczestników czeka sporo atrakcji. Będą m.in. występy artystyczne grup przedszkolnych i szkolnych (tancerze, mażoretki, orkiestra dęta itp.), warsztaty z udzielania pierwszej pomocy dla dzieci, dorosłych i kobiet w ciąży, warsztaty z bezpieczeństwa na drodze dla dzieci oraz dmuchańce do skakania dla dzieci.

Celem rekordowego przedsięwzięcia jest promocja wydarzenia i chęć zwiększenia zainteresowania Targami.

plakat

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

27 paź 2019
Zakończone!

Czas

10:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu
Wrocławska 158, 45-835 Opole, Polska
Kategoria

Organizator

Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej
Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej