pixel

Piknik Firmy Essity z okazji 20 – lecia w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób myjących ręce jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: najwięcej osób myjących ręce


Z okazji 20-lecia istnienia firmy Essity w Polsce, pracownicy przedsiębiorstwa, podczas Pikniku Firmowego będą bić Rekord Polski na największą liczbę osób myjących jednocześnie ręce. 

Wybór takiego, a nie innego rekordu do pobicia jest nieprzypadkowy. Firma Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej oraz produkty i usługi w zakresie higieny. Do marek firmy Essity należa chociażby: Libresse, Tempo, czy Zewa.

Bicie rekordu odbędzie się w siedzibie firmy w Oławie, w sobotę 23 czerwca 2018 roku. Aby rekord został uznany przez obecnego na miejscu sędzię Biura Rekordów, w jednoczesnym myciu sobie rąk musi wziąć udział przynajmniej 100 osób. Rozpoczęcie oficjalnej próby zaplanowano na godzinę 15:00.

Celem bicia rekordu jest popularyzacja i poprawa dobrego samopoczucia poprzez wiodące rozwiązania z zakresu higieny i zdrowia, w szczególności szerzenie świadomości ważności utrzymania higieny rąk. 

Poza oficjalną próbą bicia Rekordu Polski, na pracowników firmy czeka w tym dniu wiele atrakcji. Wśród nich, znajdą się: warsztaty i pokazy BHP, fotobudki, animacje dla dzieci, gra piknikowa, dmuchańce dla dzieci, escape room, catering, muzyka, zabawa z DJ-em i ścianka wspinaczkowa.

Drzewo RGB

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

23 cze 2018
Zakończone!

Czas

15:00 - 16:00

Lokalizacja

Siedziba Firmy
. 3 Maja 30a, 55-200 Oława

Organizator

Essity Operations Poland Sp. z o.o.
Essity Operations Poland Sp. z o.o.