pixel

Piknik naukowy w Ogrodzie Botanicznym UMCS

Z przyjemnością informujemy, że Rekordy Polski na największego kolorowego gluta – Slime oraz na najwięcej osób przygotowujących gluta – Slime jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe Slime.


Z okazji obchodów Dnia Dziecka, Uniwersytet Dziecięcy działający przy Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie organizuje dla wszystkich zainteresowanych dzieci i ich rodziców Piknik naukowy w Ogrodzie Botanicznym UMCS. Podczas pikniku odbędą się aż dwa Rekordy Polski. Nie będą to byle jakie rekordy!  Uczestnicy przyczynią się do stworzenia największego w kraju kolorowego gluta – Slime oraz (jeśli frekwencja dopisze) ustanowią rekord na najwięcej osób przygotowujących gluta – Slime jednocześnie.

Piknik odbędzie się w sobotę 2 czerwca 2018 roku. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 12:00. Podczas pikniku, poza próbami bicia Rekordów Polski, dla wszystkich uczestników przewidziano sporo atrakcji.

Patronat honorowy nad całym Piknikiem Naukowym z okazji Dnia Dziecka objął Marszałek Województwa Lubelskiego – Sławomir Sosnowski. 

Jeśli w dalszym ciągu nie wiecie do końca czym jest glut o wdzięcznej nazwie Slime, obejrzycie filmik poniżej. Dowiecie się z niego, jak  przygotować swoją własną wersję rekordowego Slime’a.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

02 cze 2018
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Ogród Botaniczny UMCS
Willowa 65, 20-819 Lublin, Polska

Organizator

Uniwersytet dziecięcy UMCS
Uniwersytet dziecięcy UMCS