pixel
Maciuś

Prezent życia na 3 Urodziny Maciusia Cieślika

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej życzeń opublikowanych w formie komentarza na Facebooku w ciągu 1 miesiąca został ustanowiony! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe komentarze na Facebooku. 


Pod hasłem: Prezent życia na 3 urodziny Maciusia Cieślika – Terapia Genowa, ustanawiamy Rekord Polski na najwięcej życzeń opublikowanych w formie komentarza na Facebooku w ciągu 1 miesiąca. Rekordowa akcja rozpocznie się 22 listopada 2020 i potrwa do 22 grudnia 2020 roku. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto w wyznaczonym czasie opublikuje życzenia dla Maciusia na dedykowanym wydarzeniu na platformie społecznościowej Facebook. 

Aby złożyć Maciusiowi życzenia, należy opublikować stosowny komentarz pod postem na wydarzeniu na Facebooku. Nie ma żadnego limitu znaków. To mogą być po prostu dwa słowa, a jeżeli masz wenę i chęci – nawet cały wiersz! Jeżeli chcesz możesz nawet opublikować zdjęcie lub krótki filmik z życzeniami. Spraw, by Maciuś otrzymał najwspanialszy prezent w życiu. Taki, o którym najbardziej marzy.

Podarujmy Maciusiowi na 3-cie urodziny terapię genową. Wpłat na ten cel można dokonywać tutaj: Zbiórka na Siepomaga. 

22 grudnia 2020 roku Maciuś Cieślik będzie obchodził swoje 3 urodziny. Maciuś jest chory na rdzeniowy zanim mięśni (SMA1) oraz epilepsję. Jedyną szansą na normalne życie jest dla niego terapia genowa Zolgensma, zwana najdroższym lekiem świata. W październiku świat Maciusia załamał się. Zmieniono kryterium podania terapii genowej. Otrzymają ją dzieci, których waga nie przekroczy 13,5 kg. Maciuś waży 13,1 kg. Zostało niespełna 0,5 kilograma szansy. Maciuś chce żyć i być jak inne dzieci. Spełnijmy wspólnie jego marzenie. Razem możemy ustanowić Rekord Polski i zrobić coś pięknego!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

22 lis 2020 - 22 gru 2020
Zakończone!

Czas

09:00 - 09:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Online
Cały Świat
Kategoria

Organizator

Marta Szczepanek