pixel

Pyrlandia Aquanet Festiwal 2018

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób z przypiętą kokardą narodową został ustanowiony! Więcej o rekordzie znajdziecie tu:  Pyrlandia 2018.


Tegoroczna edycja Pyrlandia Aquanet Festiwalu będzie rekordowa. Wszystko za sprawą oficjalnej próby pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób z przypiętą kokardą narodową, zgromadzonych w jednym miejscu.

Główną motywacją do ustanowienia rekordu są huczne obchody 100 lecia Powstania Wielkopolskiego. Największe zgromadzenie osób z przypiętą kokardą narodową ma pokazać, że Poznaniacy pamiętają o swojej historii i jest ona dla nich ważna. Podczas Dni Pyrlandii 2018 nastąpi też dekoracja pomnika Poznańskiej Pyry z udziałem harcerzy Chorągwi Poznańskiej.

Aby rekord został ustanowiony, w jednym miejscu musi zgromadzić się przynajmniej 100 osób z przypiętą biało-czerwoną kokardą. 

Pyrlandia, uznawana za najbardziej poznańską imprezę w roku, jest wielkim rodzinnym piknikiem, na którym nie brak atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców. Motywem przewodnim imprezy jest oczywiście poznańska Pyra, którą pod różnymi postaciami będzie można zjeść w trakcie wydarzenia.

Od kilku lat Dni Pyrlandii odbywają się pod przewodnictwem Aquanetu, który uprzyjemnia poznaniakom koniec wakacji wspólną zabawą oraz zapewnia dostęp do czystej wody pitnej.

Tegoroczna edycja wielkiej poznańskiej zabawy odbędzie się 2 września 2018 roku, tradycyjnie w Parku Jana Pawła II. W tym dniu na Poznaniaków czeka sporo atrakcji. Między innymi: koncerty chóru Kurczewskiego, Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele, występy zespołów Krambabula i LemOn oraz warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, szkolenia z bezpieczeństwa i testy rowerów elektrycznych. W trakcie całego wydarzenia, na miejscu dostępna będzie strefa cateringowa gdzie będzie można spróbować najróżniejszych potraw z ziemniaków.

Bicie rekordu odbędzie się o godzinie 19.15. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Wstęp do strefy bicia rekordu i na teren imprezy jest bezpłatny.

Pyrlandia logo 2018

 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

02 wrz 2018
Zakończone!

Czas

19:00 - 21:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Park Jana Pawła II
Dolna Wilda 64, 60-101 Poznań

Organizator

Aquanet SA
Aquanet SA