pixel
Rajd Koguta

Rajd Koguta 2023 – Największy przejazd pojazdów zabytkowych

Miłośnicy zabytkowych pojazdów po raz kolejny łączą swoją pasję z chęcią niesienia pomocy. Tym razem jednak, do zachwytów nad błyszczącymi w słońcu maskami jeżdżących symboli przeszłości i radości z uzbieranej kwoty, która zostanie przekazana na rzecz potrzebujących dzieci, dołączy nie lada wyzwanie.

Już w czwartek 8 czerwca 2023 roku na torze wyścigowym Tor Poznań uczestnicy VII edycji charytatywnego Rajdu Koguta postarają się pobić Rekord Polski na Największy przejazd pojazdów zabytkowych na torze wyścigowym!

Rajd Koguta to wynik miłości do motoryzacji i pomagania. Podczas kilkudniowej imprezy pasjonaci kultowych czterech kółek przemierzają setki kilometrów zza retro kierownic, biorą udział w licznych konkursach oraz atrakcjach, ale co najważniejsze, zbierają środki na pomoc dzieciom w potrzebie.

Rajd Koguta to przede wszystkim ludzie! Pełni pasji miłośnicy zabytkowej motoryzacji z ogromnym sercem. Nasza impreza nie jest wyścigiem, lecz szansą na przeżycie wspaniałej przygody z całą rodziną. Łączy przyjemne z pożytecznym: świetną zabawę z pomaganiem innym – mówi Tomasz Jurczak, pomysłodawca i organizator Rajdu Koguta. – W zeszłym roku przekazaliśmy na cele charytatywne prawie milion złotych.

trasa-rajdu-koguta-2023-mapa

Tegoroczna edycja wydarzenia może przejść do historii – uczestnicy podejmą bowiem próbę pobicia Rekordu Polski na Największy przejazd pojazdów zabytkowych na torze wyścigowym! Wyzwanie nie jest proste. Aby wynik mógł zostać uznany, w niezwykłej przejażdżce musi wziąć udział minimum 100 kolekcjonerskich pojazdów silnikowych spełniających określone warunki.

Czy fanom klasyków uda się pobić Rekord Polski? Przekonamy się już 8 czerwca 2023 roku na torze wyścigowym Tor Poznań!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

08 cze 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Tor Wyścigowy Poznań
Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo
Kategoria

Organizator

Rajd Koguta