pixel
Rekord Polski Sprzedaż Karnetów

Widzew To Nie Moda – Rekord Polski w liczbie sprzedanych karnetów!

Kibice Widzewa z pewnością czekali na ten moment od dawna – już 14 czerwca rusza sprzedaż karnetów na kolejną edycję rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy! Tym razem jednak nie tylko czerwono-biało-czerwoni będą walczyli o historyczne wyniki. Możliwość nabycia abonamentu połączona będzie bowiem z próbą pobicia Rekordu Polski na największą liczbę sprzedanych karnetów w 24 godziny!

Sezon 2022/23 jest już zamknięty, pora więc na kolejne cele i wyzwania! Kibice czerwono-biało-czerwonych za każdym razem dają świadectwo swojego przywiązania do Klubu wypełniając Serce Łodzi po brzegi. Ich zaangażowanie, każdorazowo docenianie przez piłkarzy i organizatorów, teraz ma szansę zostać oficjalnie nagrodzone. Klub i jego fani podejmą się bowiem niezwykłego wyzwania – w czasie trwania sprzedaży karnetów na nadchodzący sezon postarają się pobić Rekord Polski na liczbę sprzedanych abonamentów w ciągu doby!

Nieoficjalna rekordowa sprzedaż należy właśnie do Widzewa i wynosi dokładnie 4 073 abonamenty. Tym razem nad dokonywanymi transakcjami czuwać będą sędziowie z Biura Rekordów, którzy po wszystkim ogłoszą oficjalny werdykt. Karnety można nabyć na oficjalnej stronie Klubu lub w kasach stadionu.

Największym kapitałem jak i zobowiązaniem Widzewa Łódź są jego kibice – powiedział Michał Rydz – Od momentu reaktywacji fani dbali o budowę marki Klubu, wypełniając trybuny do ostatniego miejsca. Podejmując próbę ustanowienia rekordu, chcemy przekazać światu informację, że kibicowanie Widzewowi to nie moda – podsumował prezes Widzewa Łódź.

Nie mieliśmy jeszcze okazji sędziować w podobnej kategorii, więc już nie możemy się doczekać, by na własne oczy przekonać się, czy kibicom uda się ustanowić rekordowy wynik. Przekonamy się  już 15 czerwca, dzień po rozpoczęciu sprzedaży!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

14 - 15 cze 2023
Zakończone!

Lokalizacja

Serce Łodzi - Stadion Widzewa Łódź
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 138, 92-230 Łódź
Kategoria

Organizator

Widzew Łódź S.A.