pixel
Rekord Polski - podbicia piłki nożnej ramionami

Rekord Polski w podbijaniu piłki nożnej ramionami

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą liczbę podbić piłki nożnej ramionami został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe podbijanie piłki nożnej. 


Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku na Stadionie Sportowym OSIR Boguszów-Gorce odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największą liczbę podbić piłki nożnej ramionami! Aby udało się osiągnąć sukces, należy wykonać ponad 1000 podbić, tylko i wyłącznie za pomocą ramion. Używanie każdej innej części ciała jest niedozwolone.

Rekordowej próby podejmie się doświadczony zawodnik – Dobrosław Kowalski, związany z Il Mondiale International Freestyle Venture by Dobrosław Kowalski. Jego determinacja do osiągnięcia sukcesu i trafienia na karty Księgi Rekordów Polski jest ogromna.

Ustanawianie rekordu rozpocznie się o godzinie 17:00. Całe wydarzenie jest organizowane z okazji 30-tej rocznicy rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata Italia ’90. Zapowiada się sporo pozytywnych, piłkarskich emocji. Przyjdź tego dnia na Stadion Sportowy OSIR i kibicuj Dobrosławowi Kowalskiemu! 

Oceń ten rekord!

Data

08 cze 2020
Zakończone!

Czas

17:00 - 18:00

Lokalizacja

Stadion Sportowy OSiR Boguszów-Gorce
Janusza Kusocińskiego 58-370, Boguszów-Gorce, Polska
Kategoria

Organizator

Dobrosław Kowalski
Dobrosław Kowalski