pixel
Sokoliki Cup

Finał turnieju Sokoliki Cup – rekordowa lekcja piłki nożnej!

Już 11 czerwca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa w ramach wielkiego finału turnieju Sokoliki Cup młodzi sportowcy postarają się pobić Rekord Polski na Największą lekcję piłki nożnej!

Firma Sokołów od lat promuje aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Tym razem sponsor Sokoliki Cup, turnieju piłki nożnej dla najmłodszych, nie tylko umożliwił młodym piłkarzom wzięcie udziału w wyjątkowym wydarzeniu, ale rzucił im również nie lada wyzwanie – w dniu wielkiego finału uczestnicy podejmą próbę pobicia Rekordu Polski na Największą lekcję piłki nożnej!

Sokoliki Cup to turniej piłki nożnej dla młodzieży z kategorii U-10 organizowany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.  Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny, a na uczestników czekają zarówno atrakcyjne nagrody i sportowe emocje, jak i masa atrakcji.

Tegoroczna edycja, organizowana we współpracy z Radiem Zet, będzie drugą odsłoną wydarzenia. W ubiegłorocznej imprezie wzięło udział ponad 120 drużyn, czyli blisko 1 700 młodych sportowców. Jeżeli i w tym roku frekwencja dopisze, turniej może przejść do historii – w dniu wielkiego finału młodzi piłkarze pod okiem ambasadora Akademii Sokolika, Łukasza Fabiańskiego, podejmą bowiem próbę pobicia Rekordu Polski na Największą lekcję piłki nożnej!

Sokoliki Cup

Jakiemu wyzwaniu muszą sprostać młodzi sportowcy?

Aby otrzymać oficjalny tytuł, w wyjątkowej lekcji musi wziąć udział minimum 100 osób, które przez co najmniej 30 minut postarają się opanować zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne. Na specjalny sygnał nauczyciel o zweryfikowanym wcześniej doświadczeniu w dziedzinie piłki nożnej będzie skrupulatnie przekazywał uczestnikom swoją wiedzę i pomagał w wyćwiczeniu przydatnych na boisku technik.

Czy tegoroczny finał Sokoliki Cup zapisze się w polskiej historii młodzieżowego sportu? Przekonamy się już 11 czerwca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

11 cze 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Stadion Miejski Legii Warszawa
Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa
Kategoria

Organizator

Sokołów S.A.