pixel
Juwenialia Wrocław 2023 #WrocławRazem

Rekordowa Macarena na Juwenaliach #WrocłamRazem

Kto chociaż raz nie tańczył hiszpańskiej Macareny na weselu, studniówce czy imprezie sylwestrowej – ten na pewno kłamie! Znany na całym świecie utwór duetu Los Del Río towarzyszy nam podczas niemal wszystkich imprez, więc oczywiste jest, że nie mogłoby go zabraknąć podczas tegorocznych Juwenaliów Politechniki Wrocławskiej. Tym razem jednak płynąca z głośników melodia nie będzie wyłącznie tłem wydarzenia – 25 maja na osiedlu studenckim „Wittigowo” uczestnicy wrocławskich Juwenaliów podejmą próbę pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących Macarenę jednocześnie! 

Co roku studenci w całej Polsce z niecierpliwością odliczają dni do swojego święta – Juwenaliów. Majowe igrzyska młodzieńców to czas, kiedy miasta ożywają, oferując nie tylko studentom możliwość udziału w licznych koncertach, występach artystycznych czy sportowych zmaganiach. Na czas wydarzeń ulice wypełniają się uśmiechniętymi, gotowymi do świętowania osobami w każdym wieku.

Tak samo będzie i tym razem podczas wrocławskich Juwenaliów! 24 i 25 maja 2023 roku na osiedlu studenckim „Wittigowo” studenci i mieszkańcy miasta spotkają się wspólnie pod hasłem #WrocłamRazem, aby oddać się niezapomnianej zabawie. W programie imprezy nie zabraknie znanych artystów, punktów gastronomicznych wypełnionych po brzegi pysznymi przekąskami, fotobudek i licznych okazji, by poznać nowych znajomych z innych uczelni – wydarzenie organizowane jest bowiem wspólnie przez cztery wrocławskie uczelnie!

Wrocał Juwenalia 2023
Fot.: Wydarzenie na Facebooku „Juwenalia 2023 #WrocławRazem”

Czy coś łączy bardziej niż wspólna zabawa? Tak – próba pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących Macarenę jednocześnie! Wyzwanie nie jest proste, bo znaną choreografię musi odtańczyć jednocześnie ponad 311 osób. Wierzymy jednak, że uczestnikom bez problemu uda się zapamiętać poszczególne ruchy rąk oraz bioder i tym samym pobić rekord ustanowiony w styczniu tego roku w Tarnowie Podgórnym. 

O tym, czy Juwenalia #WrocławRazem zapiszą się w historii miasta przekonamy się już 25 maja o 15:00 na osiedlu studenckim „Wittigowo” – nie może Cię tam zabraknąć!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

25 maj 2023
Zakończone!

Czas

15:00 - 16:00

Więcej informacji

Wydarzenie

Lokalizacja

Osiedle studenckie „Wittigowo”
ul. Edwarda Wittiga 51-628 Wrocław
Kategoria

Organizator

Politechnika Wrocławska
Politechnika Wrocławska
Strona WWW
https://pwr.edu.pl/