pixel
Rekord Polski Pieśń Tradycyjna

Rekordowe śpiewanie podczas Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Przy ognisku w górach, po harcerskiej zbiórce, na domówkach studentów czy po weselnych oczepinach – ponadczasowa pieśń „Hej, Sokoły” wyśpiewywana jest niemal przy każdej możliwej okazji. Tym razem sentymentalna ballada wybrzmi podczas tegorocznego Święta Województwa w Lubostroniu –  i to w niezwykłej odsłonie! Uczestnicy wydarzenia podejmą bowiem próbę pobicia Rekordu Polski na Najwięcej osób śpiewających pieśń tradycyjną!

Święto województwa Lubostroń

 

Już 11 czerwca 2023 roku w ramach obchodów Święta Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Pałacu Lubostroń na mieszkańców i przyjezdnych gości będą czekać zachwycające wydarzenia. Kiermasz Pałacowy, koncert Orkiestry Kameralnej FP Capella Bydgostiensis i rozśpiewane wyzwanie – próba pobicia Rekordu Polski!

Równo z wybiciem 16:00 z gardeł partycypantów wybrzmią znane w całym kraju słowa „Hej, Sokoły”.  Aby chóralny śpiew mógł zapisać się w historii jako nowy Rekord Polski na najwięcej osób śpiewających pieśń tradycyjną, kolejne zwrotki musi wyśpiewać jednocześnie ponad 639 osób.

Czy tegoroczne wspólne świętowanie będzie rekordowe? Przekonamy się już 11 czerwca w Pałacu Lubostroń!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

11 cze 2023
Zakończone!

Czas

16:00 - 17:00

Lokalizacja

Pałac Lubostroń w gminie Łabiszyn
Lubostroń, 89-210 Łabiszyn
Kategoria

Organizator

Pałac Lubostroń oraz Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa