pixel

Rzuć kostką!

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą konstrukcję zbudowaną na jednym krzesełku z elementów gry Mistakos został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: największa konstrukcja z elementów gry Mistakos.


Jeżeli jesteś fanem gier planszowych, do udziału w tym wydarzeniu nie będzie trzeba Cię długo przekonywać!

Już 9 grudnia 2017 roku w Warszawie, rozpocznie się oficjalne spotkanie fanów gier planszowych – Rzuć Kostką! Jest to drugie po „Planszówkach na Narodowym” największe wydarzenie czysto planszówkowe w Warszawie. Event zaplanowany jest na dwa dni i potrwa do 10 grudnia, do godziny 18:00. Miejscem, w którym odbywać się będą rozgrywki w najróżniejsze planszówki jest pierwsze piętro Auditorium Maximum UKSW, przy ulicy Wójcickiego 1 w Warszawie.

Dla pierwszych 150 osób, które pojawią się punktualnie o godzinie 10:00 na otwarciu wydarzenia, organizatorzy przygotowali atrakcyjne pakiety powitalne! Pakiety zawierać będą między innymi różne gadżety związane z planszówkami, a także małe gry planszowe.

Podczas maratonu gier planszowych będzie się działo! Przewidziano wiele atrakcji, a wśród nich: możliwość pogrania w najróżniejsze gry z wypożyczalni, czy gry figurkowe. Ponadto co dwie godziny rozdawane będą uczestnikom darmowe gry planszowe.

W sobotę 9 grudnia odbędzie się wielki maraton gry Mistakos. Nie może Was tam zabraknąć! Warto się też postarać, gdyż na zwycięzcę, czeka niesamowita nagroda. Wraz z organizatorem wydarzenia – Piotrem Jasikiem z Game Troll TV, będzie on miał okazję ustanowić Rekord Polski na największą konstrukcję zbudowaną na jednym krzesełku z elementów gry Mistakos. Będzie się działo! Próba bicia rekordu rozpocznie się o godzinie 15:00. Nie możecie tego przegapić!

Bilety na całe wydarzenie będą dostępne na miejscu i kosztują 20 zł i 15 zł (osoby do 15 r.ż.).

W filmiku poniżej możecie zobaczyć zapowiedź całego wydarzenia w wykonaniu samego Piotra Jasika.

Wpadajcie koniecznie!

Plakat rzuć kostką

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

09 - 10 gru 2017
Zakończone!

Czas

10:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Auditorium Maximum UKSW
Kazimierza Wóycickiego 1/3 01-938 Warszawa, Polska
Kategoria

Organizator

Game Troll TV
Game Troll TV