pixel

Słoneczny Patrol Riviery w Gdyni

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski na najwięcej osób podbijających piłki plażowe jednocześnie Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


W ramach wakacyjnej akcji Słoneczny Patrol Riviery, organizowanej przez Centrum Handlowe RIviera, już 11 sierpnia 2018 roku, w sobotę, na Plaży Miejskiej w Gdyni odbędzie się oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób podbijających piłki plażowe jednocześnie.

Słoneczny Patrol Riviery pojawi się na plazy w Gdyni już o godzinie 11:00 i będzie obecny do 16:30.

Bicie Rekordu Polski odbędzie się bezpośrednio przed finałem akcji Plaża Skarbów, czyli około godziny 15. Do udziału we wspólnej zabawie zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci.

Aby rekord został pobity, w próbie musi wziąć udział minimum 275 osób i podbijać piłkę przez przynajmniej jedną minutę.

Centrum Riviera, w zeszłym roku również organizowało wakacyjne bicie rekordu. Wtedy wszyscy zgromadzeni na plaży w Gdyni turyści i mieszkańcy wspólnie tańczyli macarenę. Więcej o  rekordzie z 2017 roku, przeczytasz tutaj: najwięcej osób tańczących macarenę. 

Poza oficjalną próbą bicia Rekordu Polski na najwięcej osób podbijających piłki plażowe jednocześnie, na wszystkich plażowiczów, czeka cała moc atrakcji. Wśród nich między innymi: strefa chilloutu z leżakami oraz wakacyjną muzyką w tle, fotobudka, tor do skimboardingu, zajęcia taneczne oraz fitness. Wśród uczestników zostaną rozlosowane gadżety i vouchery.

Dodatkowo, podczas wydarzenia będzie można poczuć się jak prawdziwy odkrywca. Szczęśliwcy znajdą zakopane w piasku skrzynki z nagrodami. Wśród prezentów znajdują się m.in. bony podarunkowe i vouchery do sklepów i salonów w Centrum Riviera. 

Piłka Plażowa

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

11 sie 2018
Zakończone!

Czas

11:00 - 16:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Plaża Miejska w Gdyni
Plaża Miejska, 81-001, Polska
Kategoria

Organizator

Centrum Riviera
Centrum Riviera