pixel

Słupsk i Gmina Słupsk czytają Małemu Misiowi

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób przytulających maskotki – pluszowe misie jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe tulenie maskotek. 


Już w najbliższy poniedziałek, 25 listopada 2019 roku, z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób przytulających maskotki – pluszowe misie jednocześnie. Do wydarzenia serdecznie zapraszamy przedszkolaki ze Słupska i gminy Słupsk, a także wszystkie inne osoby, które bardzo kochają swoje pluszowe misie i akurat będą w okolicy.

Aby rekord udało się ustanowić, w wyznaczonym miejscu w Parku Powstańców Warszawskich w Słupsku, punktualnie o godzinie 10:00 musi pojawić się przynajmniej 100 osób z własnymi pluszowymi misiami lub innymi maskotkami.

W programie wydarzenia, poza rekordową próbą zaplanowano sporo innych atrakcji. Będzie m.in.: wspólne odśpiewanie Misiowego Hymnu: „Czytaj z Misiem” sł. Aneta Konefał, muz. Sebastian Dusza, Misiowa rozgrzewka, Misiowe zagadki z upominkami oraz Misiowe ćwiczenia buzi i języka z Logutkiem.

Przytulanie misia - rekord Polski

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

25 lis 2019
Zakończone!

Czas

10:00 - 11:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Park Powstańców Warszawskich
Partyzantów, 76-200 Słupsk, pomorskie, Polska
Kategoria

Organizator

Przedszkole Ekologiczno - Językowe "Poziomka"
Przedszkole Ekologiczno - Językowe "Poziomka"