pixel
Bicie rekordu - jabłka

Smaki Regionu – Piła 2018

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski na najwięcej osób jedzących jabłka jednocześnie. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


Już 6 października 2018 roku na targowiskach miejskich w Pile w ramach corocznej imprezy promującej kuchnię regionalną pt. Smaki Regionu, odbędzie się oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób jedzących jabłka jednocześnie. 

Aktualny rekord w tej kategorii, który jest do pobicia wynosi 783 zjedzone jabłka i należy do mieszkańców Starachowic. Więcej o tym osiągnięciu możecie przeczytać tutaj: Rekordowe jedzenie jabłek. 

Celem bicia rekordu jest popularyzacja jedzenia jabłek i dostarczania organizmowi witamin ,szczególnie ważnych w okresie jesienno-zimowym.

Start rekordu punktualnie o godzinie 10:00. 

W programie imprezy poza oficjalną próbą bicia Rekordu Polski znajdą się prezentacje produktów z regionu, zwłaszcza wyrobów wędliniarskich, zielarskich, miodów, pieczywa czy pierogów. Handlowcy tradycyjnie zapraszają na liczne degustacje. Wszystko to odbędzie się przy dźwiękach muzyki.

Bicie rekordu - jabłka

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

06 paź 2018
Zakończone!

Czas

10:00 - 11:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Targowisko nr 1
Rynkowa 64-920, Piła, Polska
Kategoria

Organizator

Tarpil
Tarpil