pixel

Szkolny festyn w rytmie Macareny

20 maja 2023 roku w Markach obok Warszawy Szkoła Podstawowa nr 4 organizuje huczną zabawę. Festyn dla uczniów i rodziców będzie idealną okazją do zacieśnienia więzi społeczności szkolnej oraz pokazania małych-dużych talentów. Na uczestników będzie czekała loteria fantowa, koło fortuny, koncerty zespołów szkolnych, pokazy mam talent oraz spektakle artystyczne. Pośród dzieci będzie przechadzał się artysta-cyrkowiec, który wywoła uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Dzięki swoim zdolnościom wyczaruje zwierzęta z balonów, bańki mydlane, a także pokaże kilka sztuczek magicznych. Radość na twarzach będzie można uwiecznić dzięki fotobudce a do zdjęć przygotować się z animatorami, którzy gotowi będą namalować wszystkie roześmiane buzie. Dla chętnych czekały będą warsztaty z tworzenia zmywalnych tatuaży czy stanowisko do zaplatania kolorowych warkoczy.

Wśród tych roześmianych atrakcji odbędzie się próba pobijania Rekordu Polski w tańczeniu Macareny. Aby zmagania zakończyły się sukcesem, w jednym momencie musi zatańczyć więcej niż 311 osób.  Kluczem wyzwania będzie zatańczenie w pełnej synchronizacji. Wszystkie osoby uczestniczące w rekordzie muszą znać kroki układu a tzw. taniec dowolny (free-style) nie będzie liczył się do wyniku. Kiedy organizator wyda sygnał startu, a z głośników popłyną pierwsze nuty, nie będzie już odwrotu. Ręce przed siebie i zaczynamy!

Po zmaganiach z Rekordem Polski na uczestników będą czekały smaczne posiłki w szkolnej kuchni, cukierenka i kilka innych smacznych atrakcji.

Ideą przewodnią tego wydarzenia jest integracja społeczności szkolnej. Od czterech lat szkoła może pochwalić się nowym adresem i, co za tym idzie, nowoczesnym budynkiem.

Chcemy ożywić atmosferę w naszej szkole i wyjść ponad standardy. Zorganizować coś, co zostanie w pamięci. Chcemy, aby Rekord Polski podczas festynu był fajnym wydarzeniem integrującym naszą niemałą społeczność. Pobijamy ten rekord razem z Toyotą Grupa Cygan, którzy są dla nas wielkim wsparciem. – opowiada jedna z organizatorek.

Rekord w tańczeniu Makareny jest z pewnością radosnym wydarzeniem i cieszy się sporym powodzeniem w Księdze Rekordów. Czy tym razem uda się ją odtańczyć w rekordowej liczbie uczestników jednocześnie? Przekonamy się już 20 maja w Markach!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

20 maj 2023
Zakończone!

Czas

08:00 - 18:00
Kategoria

Organizator

Szkoła Podstawowa nr 4 wraz z Toyotą Grupa Cygan
Szkoła Podstawowa nr 4 wraz z Toyotą Grupa Cygan